Ganobet Saha Desteği ile iletişime geçebilir

Ganobet Saha Desteği ile iletişime geçebilir

Ganobet Saha Desteği ile iletişime geçebilir, kimler Ganobet Saha Desteği ile iletişime geçebilir? Bu soruda tek muhatap var. Ganobet, üyelik programını tamamlayan bireyler için bir iletişim bölümüdür. Üye olmadan herhangi bir ziyaretçi veya siteyi açan herhangi bir ziyaretçinin tanışma şansı yoktur. Ana ekranda gördüğünüz Canlı Destek bölümü açıldığında karşınıza adınız şeklinde bir bölüm çıkacaktır. Kullanıcı adınız şeklinde bir bölüm göreceksiniz. Kullanıcı bilgilerini ve kayıt bilgilerini girmezseniz görüşme başlat butonuna basamazsınız.

Ganobet Saha Desteği ile nasıl iletişim kurabilirim

Ganobet Saha Desteği ile nasıl iletişim kurabilirim? İlk önce sitenin ana sayfasını açacaksınız. Ana sayfayı açmak için yeni giriş adresini kullanmanız gerekecektir. Bilgi İşlem Borsası’nın internet sitesini kapatma kararının ardından yeni giriş adresi güncellendi. Ganobet yeni giriş adresi olan Ganobet ile web sitesi ana sayfasını açın. Ana sayfayı açtıktan sonra sağ alt köşeye bakın. Mavi bir canlı yardım formu bölümü göreceksiniz. Buradan seçim işlemini gerçekleştireceksiniz. Sayfanın sağ alt köşesinden yukarıya doğru küçük bir pencere açılacak ve Türkçe metin Hoş Geldin online destek hattı şeklinde sizi karşılayacaktır. Aşağıya baktığınızda, adınız şeklinde bir metin ve aşağıda boş bir kutu göreceksiniz. Altında kullanıcı adınız şeklinde bir metin ve altında boş bir kutu var. Üye olurken verdiğiniz bilgileri doldurunuz. Gerçek bilgilerinizi görüntüledikten veya girdikten sonra, aşağıda bulunan Türk mavisi zemin üzerine beyaz harflerle yazılmış başlat düğmesine basmanız yeterlidir.

Ganobet Canlı Yardım Konuları

Ganobet Live Help ile görüşmeye başladığınızda, bağlantı penceresinde standart ve basit bir görünüm göreceksiniz. Burada Ganobet Canlı Destek Soruları bölümünü kullanamayacaksınız. Konu seçme gibi makaleler görmeyeceksiniz. “Bir departman seçin” gibi bir metin görmezsiniz. Direkt üyelik bilgilerinizi girecek ve görüşmeye başlayacaksınız. Herhangi bir konu hakkında konuşabilir, herhangi bir konuda soru sorabilir ve herhangi bir konuda yardım alabilirsiniz.

Ganobet giriş sayfası

Ganobet yeni oturum açma adresini kullanmak, Ganobet oturum açma sayfasını açar. Giriş sayfasına atladığınızda, bir giriş sorunuyla karşılaşmış olabilirsiniz.

Ekrana baktığınızda sitenin BTK (yani Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu) kararı ile kapatıldığını belirten bir yazı göreceksiniz. Ekranı görüntülerken yöntem hata kodlarını görebilirsiniz. Ekrana baktığınızda böyle bir sayfa bulunamadı şeklinde bir hata kodu veya ifadesi gibi bir şeyle karşılaşabilirsiniz ancak bu Ganobet sitesini açamayacağınız ve bir daha kullanamayacağınız anlamına gelmez. Bunlarla karşılaştığınızda Ganobet web sitesi aslında sorunun olduğu sırada açıktı.

Hizmet vermeye Ganobet TV’de canlı maçlar devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir